BRN Veebilahendused blogi – see on IT-, tehnika- ning teadusvaldkonnaline ajaveeb põnevatest uudistest, uutest sündmustest ja huvitavatest faktidest. Põhiliselt kajastame lugusid internetist, arvutitest, sotsiaalmeediast, internetiturundusest ning mobiiltelefonidest.

Kontrollige oma parooli turvalisust!

/
Kõik me teame, et peaksime kasutama turvalist parooli, kaitsmaks oma arvutit, andmeid ja kasutajaid internetis. Eriti tähtis on omada turvalist parooli oma kodulehel, eriti veel kui kodulehekülg on valmistatud populaarsele sisuhaldustarkvarale nagu WordPress või Joomla!. Mida võiks aga nimetada turvaliseks parooliks ja kuidas paroole rünnatakse?
Kui logod kipuvad sarnanema..

Kui logod kipuvad sarnanema..

/
Tänapäeva vabaturumajanduse tõttu vaevab disainereid üle maailma probleem, et ükskõik kui originaalse logo kujunduse nad välja suudavad mõelda, on ikka olemas äravahetamiseni sarnaseid brände. Toome lugejateni mõned eriti ekstreemsed brändide kokkulangevused.
Google AdWords ja Google AdSense

Reklaam Google kaudu: Google AdWords vs. Google AdSense

/
Paljud inimesed on kuulnud Google AdWordsist ning mõnevõrra vähem populaarsest Google AdSense'ist, kuid ei tee neil olulist vahet. Lähtuvalt veebilehe eesmärkidest kasutatakse kas Google AdWordsi või Google AdSense'i. Mis vahe on Google AdWords'il ja Google AdSense'il? Milline on sobivam teie kodulehe jaoks?
CryptoLocker ennetus

Kaitse enda faile CryptoLocker'i ja teiste viiruste eest!

/
Kurikuulus pahavara CryptoLocker on jõudnud ka eestlaste arvutitesse. CryptoLocker on 2013. aasta septembris levima hakanud pahavara, mis krüpteerib andmed Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemiga arvutis ja nõuab seejärel krüpteeritud andmete eest lunaraha. Kuidas kaitsta end CryptoLockeri ja teiste võimalike andmeid hävitavate viiruste eest?

Logod rikutud mõtlemisele

/
Korjasime internetiavarustest kokku väikese kollektsiooni logosid, mis kõik meenutavad rikutud mõtlemisega inimestele lisaks logo tegelikule mõeldud kujundile või kirjale ka midagi muud. Üldiselt võiks disainer vaadata kujundatud logo ka ise väheke kriitilisema pilguga, et vältida selliste logode esitamist oma kliendile.
Google reklaam esilehel, Facebook reklaam

Google AdWords või Facebook reklaam ?

/
Klikipõhine reklaam (PPC - Pay Per Click) on kahtlemata üks kasumlikum Internetis reklaamimise viis. Suurima turuliidri Google AdWordsi kõrvale on nüüd tõusnud miljardi kasutajaga Facebook, kes pakub samuti klikipõhist reklaamimist. Kumb neist ikkagi tulutoovam on?
kodulehe-turvalisus-optimeerimine-ja-puhastus

Wordpress kodulehe optimeerimine ja puhastamine

/
Teadaolevalt on Wordpress üsna töökindel kodulehe haldamisel kasutatav sisuhaldustarkvara, millele tehtavad uuendused ning pluginate parandused muudavad veebilehe veelgi turvalisemaks ning funktsionaalsemaks. Paraku mida paljud kasutajad ei tea, on asjaolu, et Wordpressile kuluks ära mõni kiire toiming, mis puhastaks ja optimeeriks olemasolevat kodulehte, et saavutada selle kiiremini laetavus ning suureneks ka serveri vaba ruumi olemasolu. Selles artiklis teeme juttu lihtsatest toimingutest, mis vähendavad serveri koormust ja seeläbi teevad kodulehe efektiivsemaks.
Garage48

Garage48 EMT Äppmiljonär Tallinn 2013

/
13.-15. septembril 2013 toimus Tallinnas järjekordne Garage48 üritus EMT Appmillionaire Camp 2013. Garage48 on nädalavahetuse kestev tehnoloogiliste startupide arendusnädalavahetus, mille eesmärgiks on 48 tunniga arendada ning valmis saada töötav prototüüp väljapakutud ideest. SmarterThanU app sai reaalsuseks.