Facebooki uus newsfeed

Facebooki uus uudistevoog – “head aega, korralagedus”

facebooknewsfeed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veebilehel http://www.facebook.com/about/newsfeed saab aimu, milline Facebooki kasutajate “News feed” peagi välja nägema hakkab. Facebooki arendajate sõnul kuulsid nad oma kasutajatelt tihti, et nende uudistevoog on üle kuhjatud. Kasutajad tahtsid oma uudistevoo üle rohkem kontrolli, et filtreerida, mida nad kõige rohkem soovivad esilehel näha. Seetõttu kujundasid Facebooki arendajad selle üpris korralikult ümber.

Paremasse menüüsse on lisatud erinevad News Feedid, kust võite palju hõlpsamalt jälgida näiteks vaid sõprade jagatud pilte või muusikat.  Samuti võib sellest menüüst valida “kõikide sõprade uuendused” või oma lehtede, mida jälgite, uuendused. Ka põhiaknas võib näha muudatusi. Näiteks muutuvad uudistevool palju märgatavamaks teie sõprade lisatud pildid, mis väikeste ikoonide asemel nüüd palju suuremalt silma paistavad.

“Goodbye clutter” uudistevooga üritatakse ühtlustada Facebooki keskkonna väljanägemist ja kasutajakogemust mobiilsetes seadmetes ning personaalarvutites. Eelmainitud veebilehel võite ühineda ka ootamise nimekirjaga, et saada uudistevoogu esimesena katsetada.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.