brn_veebilahendused

BRN Veebilahendused (BRN Solutions OÜ) on väikeettevõte, mis on loodud 2012. aastal. Pakume oma teenuseid nii era- kui äriklientidele, tehes äri internetis edukamaks – teenusteks on kodulehe tegemine, e-poodide loomine, veebilehe optimeerimine ehk SEO teenus, AdWords reklaamimine, logode kujundamine ja muu firmasümboolika loomine. Samuti teostame fototöötlustöid – alustades kergest fotomanipulatsioonist ning lõpetades keeruliste antiikfotode restaureerimisega. Omades professionaalseid oskuseid veebilahenduste, disaini ja internetiturunduse alal, saame pakkuda just Teile sobivaid personaalseid ja läbilöövaid lahendusi.

Seoses sellega, et ettevõtte tegevusse on kaasatud peale tegevjuhi vaid üksikud koostööpartnerid, suudame garanteerida soodsa hinna. Arvestame vastutusega kvaliteedile, oma klientide informeerimisele ja tasuta konsultatsioonile, mida juhtivad ettevõtted suure kollektiivi tõttu pakkuda ei pruugi. Kõikide oma klientidega jätkame suhtlemist ka pärast veebilehe valmimist, analüüsime külastatavusstatistikat ning anname selle põhjal nõu, mida veelgi täiendada võiks.

Kodulehti ning e-poode valmistame enamasti sisuhaldustarkvara WordPressi platvormile, mis on tavakasutajale kergesti omandatav. Seega saate peale veebilehe disainimist ning tehnoloogilist ülesseadistamist muuta lehel praktiliselt kõike – lisada menüüelemente, muuta tekste, paigaldada uusi pilte / tooteid. Kogu protessi juures jääb BRN Veebilahendused Teile aga igati toeks.