Mark Zuckerberg

Mark Zuckerbergi esimene kodulehekülg

Internetis levib 1999. aastal valmistatud veebilehekülg ja väidetakse, et see on Mark Zuckerbergi esimene koduleht. Mark Zuckerberg, multimiljonärist Facebooki looja, lõi selle lehekülje Angelfire keskkonda 15-aastaselt.

 

zuckerbergi koduleht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Äsja põhikooli lõpetanud Zuckerberg kutsub end muuhulgas Slim Shady’ks, võimaldab külastajatel joonistada ning valmistada luuletusi omaenda loodud spetsiaalse Java-appi “Magnetic Poetry” abil.

 

MZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kas veebileht on päriselt 15-aastasele Mark Zuckerbergile kuuluv? Mitmed märgid viitavad sellele, et see tõesti nii on. Motherboard.com uuris välja veebilehe jaluses oleva e-maili Themarke51@aol.com omaniku, kelleks on AOL kasutaja “ekzooks”. Ekzooks kasutajat Googlest otsides leiab mitmeid veebilehekülgi, mis seob selle kasutaja Dr. Edward Zuckerbergiga, kes on tõepoolest Marki isa.

 

ekzooks

 

 

 

 

 

 

Veebilehe lähtekoodist loeb välja autori nime ning arvestades veebilehe kujundust ja kirjastiili, siis võib tõepoolest oletada, et tegu on 1999. aastal valminud veebilehega. Samuti lõpetas Mark Zuckerberg sel aastal põhikooli ning elas Westchesteri maakonnas, mis asub New Yorki linna lähistel, täpselt nagu kodulehel kirjas.

lähtekood

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.