Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 avalikustatud!

samsung-galaxy-s4-white-370x229

14. märtsil toimunud “Samsung Unpacked” üritusel New Yorkis avalikustati uus nutitelefon Samsung Galaxy S4. Välimuselt üsna
sarnane Samsung Galaxy S3 telefoniga, on uuel põlvkonnal mõned üpris huvitavad uuendused. S4 puhul on põhirõhku pandud tarkvarale, täiustati kasutajaliidest. Telefon omab Android 4.2.2 operatsioonisüsteemi, 4G-võrgu toetust ja Bluetooth 4.0 süsteemi.

 

4.8 tolline ekraan, mis oli S3 nutitelefonil, on nüüdseks muutud 5-tolliseks. Telefon on muutunud õhukesemaks, värvidest lubatakse pakkuda nii musta kui valget versiooni.

Põhilised uuendused

1. Näppu ekraani kohal hoides saab lugeda lisainformatsiooni.
2. S4 reageerib, kui hakkate mujale vaatama. Näiteks kui vaatate kõrvale, peatab käimasoleva video ning käivitab selle taas siis, kui pilgu telefonile suunate.
3. Nutitelefoni saab kasutada telekapuldina, kui omate Samsungi nutiteleviisorit.
4. Pildistatud informatsiooni töötlemine – teete pilti visiitkaardist ning saate koheselt kasutada kaardil olevat telefoninumbrit helistamiseks või salvestamiseks.
5. Ekraan on tehtud tundlikumaks, seega saab telefoni kasutada ka kinnastega. Välioludesse sobivad ka telefoni uued sensorid, mis mõõdavad õhutemperatuuri ning -niiskust.
6. 13-megapiksline tagakaamera ning 2-piksline eesmine kaamera võivad pilte jäädvustada üheaegselt.

Samsung Galaxy S4 tuleb müüki kahes versioonis: 4-tuumalise 1.9GHz või 8-tuumalise 1.6GHz protsessoriga. Samuti on aku kestvus paranenud võrreldes Galaxy S3 telefoniga.

galaxy-s-4-product-image-1

Kõikide eelduste kohaselt tuleb Samsung Galaxy S4 nutitelefon Eestisse müüki mais ning hinnaks keskmiselt 650 eurot.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.